0 553 135 63 85

info@corluevdeneve.com.tr

Hakkımızda

Image
Genel Standartların çok üzerinde ve güvenilir bir evden eve nakliyat hizmetini sunmak amacıyla Çorlu ilçesinde faaliyete başlayan Çorlu Evden Eve Nakliyat kısa süre içerisinde kendini geliştirerek nakliye sektörünün öncü firmaları arasında yer aldı. Bir nakliyat firmasından beklenen hassasiyet ve profesyonelliği ön planda tutan Çorlu Evden Eve Nakliyat, bu sayede müşterilerilere profesyonel bir hizmet vermeyi sağlamıştır.  Ayrıca güvenilir, güler yüzlü ve her biri konusunda uzman bir ekibe sahip olmamız, evden eve nakliye sektöründe kısa sürede büyümemizi sağladı.

Firmamız evden eve nakliye sektöründe tüm müşterilerinin üstün hizmet aldığından emin olarak bu sektörde hızla büyümektedir. Bu gelişme ve büyüme ile sadece Çorlu ilçesinde değil diğer tüm il ve ilçelere yapılacak olan evden eve nakliyat işlemini gerçekleştiriyoruz. Hedeflerimizi sürekli olarak ilerlemeye ve gelişime yönlendirmemiz sayesinde müşterilerimizin her türlü evden eve nakliye hizmetlerinde firmamıza olan güven duygusunu sağlamış bulunuyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin herhangi bir şüpheye düşmesini istemediğimiz için, taşıdığımız her eşyanın alanında uzman personelimiz tarafından özenle ambalajlanmasına ve güvenli bir şekilde nakliye edilmesine ayrıca dikkat ediyoruz. Bu nedenle asıl amacı kar olmaktan ziyade sorumluluklarımızı yerine getirmenin önemine odaklanıyoruz.